>Izmit

>Izmit
Bugün ailecek evdeyiz.. Harika müzikler eşliğinde üçümüz süper vakit geçiriyoruz. Arada kendime vakit ayırabilmek beni çook mutlu ediyor ve rahatlatıyor..:)
Yarın önemli bir gün 🙂 Henüz bir gerçekleşme olmadığından yazamayacağım ama eğer kii bir gelişme olsun hemen yazarım buraya ama şimdilik bu dönemi unutmayalım diye buraya yazmak istedim..Belki de değişecek hayatımızın bundan sonraki ilk günü ? ne dersiniz?Hayırlısı olsun..

Bugün ocos’u uyuturken hayaller kurdum yine.. Balıkesir civarı zeytinliklerimiz varmış, zeytin işinden sabun işine giriyoruz büyüyoruz çevreci bir şirketiz.. Doğa dostu temiz işler yapıyoruz vs.. Kimya mühendisliğim depreşti..galiba..Uzun zamandır bebekle ilgilenmekten işimi unutmuşum..Bakalım tekrar işe başlayınca yeni hayatıma kolay adapte olabilecekmiyim? Bu ara hayatımda bir değişiklik yaptım yaptım yoksa böyle tıkılıp kalacakmışım gibi geliyor,olduğum yere çakılacakmışım gibi..Oysa ocossuz kalınca onu çok özlüyorum, tekrar işe dönebilecekmiyim acaba??

Bu arada şerif izgören’in avcumdaki kelebek ve etkili iletişim online eğitimlerine katıldım. Uygun fiyatlı ve istediğim saatler Ocos’tan vakit buldukça hatta hemencecik 3 günde bitirdim.. Ama Çok ihtiyacım varmış, olduğum agu bugu dünyasından az da olsa çıkardı beni, umarım orada da bahsedildiği üzere içime sindirip,toplumdaki %12 içine girebilirim..

OCOS’u da UCOS’u da çok seviyorum.UCOS şu an yanımda baktı blog yazıyorum aa ne yazıyorsun diye çatlıyor, onu çok seviyorum Büyük kedicim benim! Küçük kedicim şu anda uyuyor mışıl mışıl:)
Aile olmak süper bişeyyy!! Herkese mutlu pazarlar..
ECOS