>ÖCOS 0.5 YAŞINDA!!!

>Canım bebeğim bugün yarı yaşını doldurdu.. Doğum günümüze 6 ay var, yani 6 ayı devirdik!!

İyi ki Doğduuun Ömer!!!

Maaşallah Allah oğluma uzun uzun sağlıklı mutlu bir ömür versin inşallah.. Onu çok seviyorum. Dünyanın en yeni en taze en mükemmel anlamı o, bana herşey! Bir gün ben bu dünyadan göçüp, gidersem o da bu siteler vs kapanmadıysa girip okur belki bu satırları.. Annem beni ne çok seviyormuş nasıl da tüm dünyası olmuşum doğduğum günden beri desin..Hayatta en çok bana sabır göstermiş beni kayırmış,beni sevmiş korumuş kollamış gözü gibi bakmış,sıkıntımı sıkıntı yapmış, üzüldüğümde benden çok üzülmüş, sevindiğimde güldüğümde içinde aşk gibi kelebekler uçuşmuş..Kahkahalarıma kahkalanmış desin..Görsün bu günlerimi, anlasın inşallah annesini..
Hayatında kimseye böyle davranmamış annesi..
Onu çok seviyorum..Bambaşka!

Başka hiçirşey hayatımda bugüne kadar harcadığım emeklerimi bir kalemde bu kadar kolay atmama neden olamazdı herhalde..Bir de benim emeklerimin dışında annemin babamın bana harcadığı emekler de var tabi..Ama bu da bir süreç..Bence ömür boyu sürecek o ayrı..
Konumuza gelelim, benim biricik oğluma hayatıma girdiği için teşekkür ederim.Hatta babasıyla birlikte hergün konuşuyoruz iyi ki doğdun tatlı bıdık! Fındığım benim!


Hoşgeldin annenle babanın aşkına!
Nice Mutlu yaşlara inşallah 17 şubatta 1.yıl doğum gününü kutlayacağız seninle!!Daha da nicelerini ömrümüz yettiğince..
Babanla ben Seni çok seviyoruz!
Tatlı uykular canım oğlum!


eski fotoğraf benim 9 aylık halim..Yukarıdaki de ömerin 2 hafta önceki fotoğrafı..Bugün 1 video ve birkaç foto çektim onları da yükleyince paylaşırım..

Reklam