My Baby Becomes A Boy!

Zaman geçiyor.. B planını bırakıp A planına terfi etmeliyim. Son zamanlarda web de çok vakit geçiremiyorum. Hareketli bir oğlum var evde zaten az vakit geçirdiğmizden işten dönünce onunla dışarı çıkıyourz. Evimizin çevresinde kendimizce doğa gezileri yapıyoruz. Hava güzelken dışarıda keşfe çıkmak gibisi yok. Hele ki yanınızda doğuştan meraklı herşeyle ilgilenen öğrenmeye aç bir varlık varsa!!:)

Çiçekleri inceliyoruz, arıları  kuşları kovalıyoruz, kedilere dokunmaya çalışıyoruz. Ağaçları elliyoruz, ağaçç diyoruz. Otlerı seviyoruz. Bayraklara bakıyoruz. Çevredeki okullardaki Atatürk büsütnü inceliyoruz. AA Atatürk deyince hemen onu arıyor artık.
Öcosla vakit uçup gidiyor, sonra dönüp akşam yemeğimizi hazırlayıp yiyoruz. Vee banyo-uyku derken gece bitiyor. Ben de koca iş gününün ardından mutfağı toplayıp, uyuyakalıyorum.
Zaman çok hızlı geçiyor. Öğlenleri de İtalyanlar denetlemeye geldiğinden beri eve gidemiyorum bebeğimi emzirmeye, zorlanıyoruz. Ama maaşallah Öcos herşeye iyi ayak uyduruyor.. Biraz uyduramayan benim, ama beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı şimdiye kadar, maaşallah benim oğluma hep süper bir çocuk oldu… Ömercim seni çok seviyorum!
Bu yazı da böyle biraz özel oldu ama cuma cuma içimden geldi işte!:)
Esra
Reklam