Bir Kostüm Sitesi Açıldı…

Bir Süredir mail gruplarından ve çeşitli alanlardan karşıma çıkıyor.Blogumda da yayınlamadan geçemeyeceğim:
Başarılar diliyorum!Bir kostüm sitesi açıldı…

www.kostumsitesi.com Türkiye ‘de gösteri organizasyon ve kostüm sektöründe varolan bir açığa hizmet etmek amaçlı kurulmuş , bu alanda var olan çeşitli uygulamaları müşterilerine tek bir yoldan ulaştırmayı amaç edinmiş bir web sitesi projesidir.Peki Bu sitede Neler Var!

Çocuğunuz için ona özel dikilmiş kostümler var!

Çocuğunuz için özel hazırlanmış pastalar var!
Artık çok özel hediyeler kostümler,pastalar bir tıkla yanınızda,sevdiklerinizde…
kostumsitesi.com kostüm satış kiralama satış sonrası destek hizmetlerini NE&MO Kostüm ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde yürütmektedir. NE&MO kostüm 2003 yılından beri Türkiye de yüzlerce devlet ve özel okulda eğitimlere katılmış, halk oyunları tiyatro ,müzikal ve diğer branşlarda hizmet veren öğretmenleri ile kendini bu alanda ispatlamış bir gösteri organizasyon ve kostüm satış – kiralama şirketidir.Orjinal kostümler arıyorsanız doğru yerdesiniz.
kostumsitesi.com pasta ve yiyecek ürünlerinin satış ve teminini Balpasta Butik tasarım atölyesi ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde yürütmektedir.
Birçok standartlara uygunluk belgesi taşıyan atölye de ,hala ilk günlerdeki heyecanla, hazır gıda standardının dışında doğal ve lezzetli ürünler üretilmeye devam edilmektedir.Ürünler Tarım ve Köyişleri Bakanlığının izni ile Gıda Kodeksine göre üretilmektedir.
Copyright © 2010-2011 www.kostumsitesi.com
Reklam