Omer 18 Aylık Oldu!

Benim canim bidik Oglum Dün 18.ci ayını bitirdi Dünya’da. Uzun uzun mutlu sağlıklı yaşar inşallah.
Bıdığıma hediye bir traktör aldık, parkta arkadaşlarıyla oynuyorlar diye..Kumları atıyorlar koşuyorlar, yaşıyorlar..

Nereden mi biliyorum?
Bakıcımız anlatıyor, bugün onu da yaptı bunu da yaptı diye.. Dinliyorum, hayal ediyorum gözümde canlandırıyorum.. Artık öyle bir yerdeyim ki tamamen sıkıştım ne ileri ne geri..İşe kendimi vermek istiyorum, ama aslında oğlumla oynamak kumlarda koşturmak istiyorum.. Çocukla tüm günü geçirdiğim zor dönemleri özlüyorum ama o günlere dönecek gücüm ve enerjim de yok.
Ömer benim zeki , akıllı bebeğim, şarkıları bile mırıldanıp soyluyor, soyleyemediklerini ise melodisini kendi dilinde tutturuyor. Mesele Twinkle twinkle little star izliyoruz youtube ‘dan. Bu aşağıdaki.. O kadar çok seviyoruz ki bunu. Japoncasını bile izliyoruz. Sonra kendi kendine bu melodiyi söylüyor asansörde vs.

Çok tatlı mutlaka görün. Itunes’da Application’ı bile varmış. Kaynağı: http://www.supersimplesongs.com
Benim de hoşuma gidiyor çok rahatlatıyor bizi. Benim oğlum Aydede sevdiğinden bulmuştuk ilk. Ay boyunca aydede hareketlerini takip ediyoruz. Birlikte hergün başka bir oyun parkına gidiyoruz. İşten kalan tüm vaktimi ona harcamaya calışıyorum. Ama rutinimizin de bozulmaması için 9-9 bucuk gibi yatıyoruz. Pek vaktimiz yok yani, yazın yine daha iyi kış gelmese bari..:)
İtalya’da işten hep geç geldim, gecen hafta da Bostancı’da egitim vardı, yine geciktim. Hafta sonu da nöbetim vardı. Ve ömer yine bakıcımıza anne anne diye sesleniyormuş . Beni mi çağırıyor ona mı hitap ediyor bilemiyorum. O da sizin anne oldugunuzu biliyor diyor. Bilmiyorum. İlk duydugumdaki kadar zor gelmiyor, isim isimdir diyorum. Ama ne bileyim… Kreş için de henüz küçük, ömer cok hareketli oldugundan ve sürekli ilgi beklediğinden biri onunla ilgilenmezse hayata küsüyor..
Bir de şimdilerde kendine ABİ demeye başladı.. Ben de hayırdır diyorum? Benim haberim mi yok?
:)))
Hayat zorluklarına ragmen çok güzel ama.. 
İlgilenemediğim beni çok seven bir eşim var, ben de onu çok seviyorum. 
Çok Tatlı sağlıklı bir oğlum var.
İşim var, para kazanıyorum.
İstediğmi alabilrim.
Haftasonu annemle ve ablamla gorusmeye gideceğiz istanbula.:)
Hem de 2 gun izin alacağım ki oğlum gerçek “Anne” sini hatırlasın..
Not:

Reklam

Omer 18 Aylık Oldu!” için bir yanıt

Yorumlar kapatıldı.