Egzama,Mantar ve Sedef Hastalari ile Hassas cilde sahip kişiler ve Bebekler için daha doğal bir ürün yok!

Egzama,Mantar ve Sedef Hastalari ile Hassas cilde sahip kişiler ve Bebekler için daha doğal bir ürün yok.Öncelikle bunu belirtmeliyim.

  1. Sabun cevizi bir agac meyvesi. Sentetik deterjanlardan gerek temizlik anlaminda gerek alerji yapmamasi ve doğal olması nedeniyle çok daha iyi bir ürün.
  2. İçinde köpük sağlayıcı ajanlar olmadığından, alıştığımız sentetik deterjanlar gibi çok köpürmez, bu temizlemediği anlamına gelmemektedir. Çünkü köpük temizliğin kimyasal bir göstergesi değildir, o kullanıcıların gözüne hitap edebilmek için üreticiler tarafından sağlanan bir reklamdır!
  3. Parfüm içermediğinden kokusuzdur hatta ağaç kokuludur. Sentetik deteraların alerji yapan imyasallarına sahip degildir.
  4. Diğer ekolojik yada organik hazırlamış ürünlerden farkı ise, paraben,sodium lauryl sulfat ve hazırlanmış diğer bilesikleri içermeyip, tamamen doğadan kopmuş bir çilek gibidir bir ağaç meyvesidir! Bu yüzden de antialerjeniktir.

Aşağıdaki linkteki videoda Esra Ertuğrul’un uzman tv deki bebeklerimiz için neden sentetik deterjan kullanmamamız ile ilgili bilgilendirmesini izleyebilirsiniz, o zaman anlattiklarim daha inandırıcı olabilir:

http://www.uzmantv.com/parfumlu-deterjan-ve-yumusaticilar-bebek-icin-zararli-midir

Reklam