İspanyol IT firmaları ile iş birlikleri için ikili görüşme Fırsatı!Ücretsiz!!

İKİLİ GÖRÜŞMELER
TÜRKİYE – İSPANYA
29-30 Kasım 2011 – Nippon Otel, İstanbul

Avrupa İşletmeler Ağı-İstanbul Sanayi Odası tarafından, 29-30 Kasım 2011 tarihlerinde ülkemizi ziyaret edecek olan ve BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ alanında faaliyet gösteren İspanyol firmalar ile çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Türk firmalar arasında teknolojik ve ticari iş birlikleri kurulması amacıyla ikili görüşmeler organize edilecektir.
Nippon Hotel – Taksim‘de gerçekleştirilecek olan görüşmelere katılacak İspanyol firmaların profillerine buradanerişilebilir.
İkili görüşmelerde yer almak isteyen firmalarımızın, İspanyol firma profillerini/web sitelerini inceledikten sonra, buradayer alan profil formunu ayrıntılı olarak doldurarak 18 Kasım 2011 tarihine kadar, aşağıdaki faks veya e-posta adresleri yoluyla tarafımıza iletmeleri gerekmektedir.
Eşleştirmelerin uygun biçimde yapılabilmesi ve görüşmelerin etkinliğinin sağlanabilmesi amacıyla, görüşme programlarının düzenlenmesi esnasında, sadece profil formları ayrıntılı olarak doldurulmuş olan firmalarla irtibata geçilecektir.
  • Etkinlik ücretsiz olup, görüşme dili İngilizce olacaktır.
  • Görüşmelere katılacak firma listesi aşağıda yer almaktadır. Katılım kararınızı vermeden önce firma web sitelerinin yanı sıra yukarıdaki linkten firma profillerini de inceleyiniz.
Görüşmelere katılacak İspanyol Firmalar:
1. AZETTI NETWORKS www.azetti.com
2. BRICSNET IBÉRICA, S.A. www.bricsnet.com
3. DIMAP www.dimap.es
4. EQUINSA www.equinsaparking.com
5. EUROCOM BROADCAST www.eurocom-grupo.com
6. FOTÓNICA LÁSER SYSTEMS www.fotonicalaser.com
7. IPS CERTIFICATION AUTHORITY S.L. www.ipsca.com
8. IRISCENE SOFTWARE CORP. www.fractaliasoftware.com
9. TECHRULES www.techrules.com
10. VISURE SOLUTIONS S.L. www.visuresolutions.com


Ayrıntılı Bilgi ve Profil Formlarının Gönderilebilmesi İçin:
Onur EMÜL | oemul@iso.org.tr
Eda ÇIĞ | ecig@iso.org.tr
Tel: +90 212 292 21 57 / 315, 311

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push([‘_setAccount’, ‘UA-18154522-2’]); _gaq.push([‘_trackPageview’]); (function() { var ga = document.createElement(‘script’); ga.type = ‘text/javascript’; ga.async = true; ga.src = (‘https:’ == document.location.protocol ? ‘https://ssl’ : ‘http://www’) + ‘.google-analytics.com/ga.js’; var s = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Reklam