PRONET GUVENLIK

Benim de abonesi olduğum ve severek kullandığım smart phone uyumlu Pronet ile ilgili okudugum bir haberi sizlerle paylaşmak istedim:
İSTANBUL – Türkiye’nin önde gelen güvenlik firmalarından Pronet Güvenlik, 100 bininci aboneye ulaştı. 100 bininci abone olarak ömür boyu ücretsiz kullanım hakkı kazanan Muhteşem Demirelli’nin evi tüm yaşamı boyunca ücretsiz olarak Pronet Güvenlik’in güvencesi altında olacak.
Pronet Güvenlik’in 1995 yılından bu yana faaliyet gösterdiğini belirten Genel Müdür Metin Kastro, 2014 yılına dek abone sayısını 81 ilde toplam 310 bine yükseltmeyi hedefledikleri kaydederek, “310 bin, bizim için bir sayıdan çok daha fazlasını ifade ediyor. Bu hedefimize ulaştığımızda, ülkemiz genelinde yüzbinlerce kişinin ve sevdiklerinin Pronet Güvenlik’in koruması altında huzurlu bir yaşam sürdüklerini de biliyor olacağız” dedi. Firmalarının 2010’da yüzde 40 büyüme kaydettiğini ifade eden Kastro, “Bu yıl sonunda ise büyüme oranımızın yüzde 60 olarak gerçekleşmesini bekliyoruz. Güvenlik sistemini kurmak işimizin sadece bir parçası. Satış sonrasında kusursuz destek anlayışımızdan taviz vermeden, abonelerimizin her zaman yanında oluyor ve fark yaratıyoruz. Genç bir şirket olmamıza rağmen 100 bin aboneyi geçmiş olmamız, işimizi doğru şekilde yaptığımızın belirgin bir göstergesi” diye konuştu.
Metin Kastro, “Abonelerimize sunduğumuz 5 korumalı güvenlik paketi aracılığıyla etkili koruma sağlıyoruz. Pronet Güvenlik Paketi, hırsızlığa karşı kurulan elektronik güvenlik sistemin yanında, yangın, gaz kaçağı, acil sağlık sorunları ve panik durumlarına karşı da çeşitli önlemleri barındıran, 5 korumalı komple bir güvenlik çözümü olarak dikkat çekiyor. Pronet Güvenlik Paketi hizmeti, Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’nden 7 gün 24 saat izlenen komple bir güvenlik hizmeti sunuyor” şeklinde konuştu.
Kaynak: Kobiden

var _gaq = _gaq || []; _gaq.push([‘_setAccount’, ‘UA-18154522-2’]); _gaq.push([‘_trackPageview’]); (function() { var ga = document.createElement(‘script’); ga.type = ‘text/javascript’; ga.async = true; ga.src = (‘https:’ == document.location.protocol ? ‘https://ssl’ : ‘http://www’) + ‘.google-analytics.com/ga.js’; var s = document.getElementsByTagName(‘script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();

Reklam