FMV IŞIK OKULLARI VE AFS “spectrum of education “

,banner-2 2

Sevgili AFS Gönüllüleri,
 
Türk Kültür Vakfı, AFS Gönüllüleri Derneği ve FMV Işık Okulları işbirliği ile 23 Kasım – 26 Kasım 2011 tarihleri arasında Spectrum of Education Öğretmen Konferansı Istanbul FMV Işık Okulları Ayazağa Kampüsünde düzenlenecektir. 
 
Konferans kapsamında 14 farklı ülkeden 50'ye yakın öğretmen, öğretim görevlisi, AFS çalışanı ve gönüllüsünü Istanbul'da konuk ediyor olacağız.  Konferans katılımcı ve konuşmacıları arasında birçok AFS Çalışanı, öğretmen ve gönüllünün yanı sıra EFIL ve AFS Italya Yönetim Kurulu Üyesi Roberto Ruffino ve dünyaca ünlü konuşmacı/yazar Marc Prensky gibi isimler de yer alıyor. 
İlki 21 Kasım tarihinde gelecek olan yabancı konuklarımızın bir kısmı 28 kasım tarihine kadar Istanbul'da  Taksim Grand Star Hotel'de konaklayacaklar ve 23-26 Kasım tarihleri arasında FMV Işık Okulları Ayazağa kampüsünde gerçekleştirilecek olan konferans aktivitelerine katılacaklar. Konferans programı dahilinde öğretmenler günü kutlamaları, seminerler, boğaz turu, grup yemekleri ve şehir gezileri planlanmış durumda. 
Reklam