Çocuk İstismarını ve İhmalini Önleme

Çocuk İstismarını ve İhmalini Önleme Derneği tarafından,Milupa’nın koşulsuz katkılarıyla,çocuk istismar ve ihmali önlemek, bu konuda kamuoyu yaratmak ve bireyin doğum öncesinden başlayarak tüm gelişim evrelerinde sağlıklı bir biçimde yetişmesini sağlamak, duygusal ve cinsel istismarını önlemek ve bu konu ile ilgili alanlarda çalışanların bilgi ve deneyimlerini birbirlerine aktarmasını sağlamak için interaktif webinar ve webcastlerden oluşan bir uzaktan eğitim programı düzenlenecektir.

“Fiziksel İstismar” konulu ikinci webinar, 28 Kasım 2011 Pazartesi saat: 20:00’de Prof. Dr. Betül Ulukol’ un Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Sosyal Pediatri BD sunumuyla gerçekleşecektir.
Program altı webinar ve iki webcastten oluşmaktadır. Eğitim programına kayıt ve katılım ücretsizdir.

28 Kasım 2011 – Pazartesi saat 20:00’de başlayacak olan canlı yayını takip edebilmeniz için www.zboxmedia.com/cocukistismari internet adresine girerek kayıt yaptırmanız yeterli olacaktır. Kayıt sırasında bildirdiğiniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza yayını izleyebilmeniz için gerekli olan bilgiler iletilecektir.

Bilgisayarınıza hiçbir ek program yüklemeden yayına katılabilir, webinarımızın sunumunu canlı yayında sesli ve görüntülü olarak izlerken sorularınızı da online olarak konuşmacımıza iletebilirsiniz.

Visit my site EKC at www.sabunagaci.com
Reklam