TURKCELL BLOG ODULLERI YARISMASINDAYIZ !!!

Turkcell Blog Ödülleri 2011

Daha önce hiç ödül için başvurmamıştım bir yere. Bu ilk olacak. Sabun Agacı yıllardır içimde büyüyen bir ağaçtı ve bu sene yeşerdi. Sabun cevizi bitkisi de 7 senede bir tohum verirmiş, aynı onun gibi biz de 2011 de yeşerdik. 
Bu yüzden Turkcell Blog Ödüllerine adaylığımı koydum. 
Bu sefer Kadın Bloglarında diğer blogum EKC ve SABUNAGACI ile yarışmaya katıldım. İkisi de aynı kategoride ama ikisi de benim başka yanlarım başka parçam. 
Sabunagacı girişimsel blog kategorisinde bir Kadın blogu, diğeri ise belki daha kişisel, beni yansıtıyor, her yerden biraz. Bir de haber blogları kategorisinde sektörden bulduğum haber ve yorumları paylaştığım INDUSTRIALMOM var. 
3. çocuğum iş dünyasında güncel blogum ve benim iş yaşamındaki karakterimle de yarışmaya katılmak istedim. Ne yapalım hangisini severseniz sevin, bana oy verin ! Ben de varım demek istiyorum. Blog dünyası yeni yüzler arıyor. Onlara oy verelim dimi?
Yarışmanın oy verme süreci biraz uzun, Kayıt istendi, tel. no istendi. Facebook hesabıyla giriş yapıldığında kayıt istemiyor. Sadece cep telefonuna gelen onay kodunu soruyor.

Buraya katılmamın en önemli sebebi tanınmak ve blog ortamına ANNE ce, DOGA ca ve INSANca yeni bir yüz getirmek.

En önemli sebebim bloglarımın daha da tanınmasını sağlamak, en çoğu da SABUN AGACI'nın çünkü bundan sonraki dönemde çevreci yaklaşımlarla devam edecek. 
Birlikte çocuk ve doğa dostu boyalar, mumlar ve sabunlar yapacağız, paypal ile satacağız. Yardımlarda bulunacağız.
Çünkü Benim SabunAgacı'm Sosyal bir Agaç.
Bu yazıyı da bulunduğunuz sosyal medyada paylaşırsanız ayrıca sevinirim.

Tüm zahmete rağmen oy vermek isteyen olursa, bloguma https://www.blogodulleri.com/Ara/1649 adresinden ulaşabilirler. 

Oy ver dedikten telefon numarası verilipp, sonra da telefona gelen onay kodunun yazılmasıyla son bulan kayıt süreci bitmeden verilen oy saylanmıyor onu söyleyeyim. 
Kayıt da olabilirsiniz!

Okuyan, eden, beğenen, oy veren, veremeyen herkese şimdiden çok teşekkürler. 
Reklam