PAzar Günü 1 Nisan Bahara’a merhaba şenliği!

PAzar Günü 1 Nisan'da ailecek buradayız.. Sizi de bekleriz.. Destek olalım!

BAHARA MERHABA ŞENLİĞİ… 

1 Nisan Pazar günü sizleri, Kadıköy Belediyesi Geçici  Hayvan Barınağı’ndaki  can dostlarımız köpeklerle güzel vakit geçirmeye davet ediyoruz .
Amacımız ; çocuklarımıza hayvan sevgisini tanıtmak, bu duyguyu hissettirmek , kendimiz haricinde başka bir cana karşılıksız sevgi vermek,yardım etmek ve içimizde daha önce farkına varmadığımız duyguları uyandırmak, yeni farkındalıklar yaratmak… 
O gün herkesin  gönlünden  kopan  bir hediye ile gelmesini istiyoruz. Bu hediye, 1 paket mama , tasma , evinizde biriktirdiğiniz gazete, dergi olabilir. İhtiyaç listesini öğrenmek için  web sitesini ziyaret etmenizi rica ederiz.www.kadikoyunkopekleri.org Hediyeniz sadece sevgi de olabilir. Can dostlarımız köpekler için zaman ayırmanız ve onlara sevgi vermeniz en önemlisi.

Kadıköy Hayvan Dostları Platformu gönüllüleri olarak,  köpeklerle ilgili bilgi vermek için sizlere yardımcı olacağız. Köpeklerden bir tanesini barınak içinde gezdirebilirsiniz. Belki ilk defa bir köpek ile iletişim kuracaksınız , belki ilk defa ona sevgi vereceksiniz belki ilk defa böyle bir konuda içinizde ayrı duygular uyanacak ve farkındalıklar yaşayacaksınız. 


23 03 2012

Her yaşadığınız farkındalık eminiz ki içinizde başka kapılar açacak. Eğer çocuğunuz ile birlikte gelecekseniz çocuğunuz sizin sayenizde hayvan sevgisi , doğa sevgisi ile büyüme konusunda bir deneyim daha yaşayacak. Ve sayenizde köpeklerimiz  sevgi dolu bir gün geçirecek.

Çocuklarımız için barınakta yavru köpekler ile birlikte vakit geçirebilecekleri bir alan oluşturacağız. . Çocuklarımızın  mutlaka  anne ve babalarının yanında dolaşmalarını rica ediyoruz.. 
1 nisan günü sizleri , can dostlarımıza sevgi ve destek vermek için yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.

Etkinliğe destek veren Kadıköy ve Ataşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne,etkinlik afişini gönüllü olarak yapan Marmara Güzel Sanatlar Fakültesi’nden Olga Müstecaplıoğlu’na canlarımız adına teşekkür ediyoruz.

KADIKÖY HAYVAN DOSTLARI PLATFORMU 

Esra (27/09/81)
Ömer (17/02/10)
Visit my site EKC at www.sabunagaci.com

Reklam