Buğday Noktasıyız ve Buğday Derneği Üyelerine Özel İndirimimiz var!

Buğday Derneği Üyesiyiz ve SABUNAĞACI’nda Buğday üyesi olanlara ayrıcalıklarımız var. Tüm ürünlerde %10 indirim hakkı onların.

Peki indirimden nasıl yararlanılacak?Açıklamalar aşağıda. Paypal ile yapılan alışverişlerde ise ödeme sonrası bize mail ile üye numarası bildirildiğinde aşağıdaki şekilde onaylandıktan sonra biz iskonto miktarını hesaba iade edeceğiz.

SABUNAĞACI’nda BUĞDAY Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği üyelerine % 10 indirim!


İndirimden nasıl yararlanabilirsiniz?

  Buğday Derneği üyesiyim:
  Buğday Derneği üyesi olduğunuzu bildirin ve üye numaranızı 
  bize e-posta ile gönderin. Mailiniz bize ulaştığında,dernek ile bağlantı kurup üye kaydınızın onayını alacağız. Onay gelince sizi e-posta ile haberdar edeceğiz. Bundan sonraki tüm alışverişlerinizde “% 10 Buğday Derneği üye indirimi” kazanıyorsunuz.
  Buğday Derneği üyesi değilim, olmak istiyorum:
  1. Buradaki linkten  http://bugday.org/portal/sayfa.php?pid=67  ulaşacağınız Üyelik Formu’nu doldurun.
  2. Üyelik Formu ve kimlik fotokopinizi +90 212 252 52 56 numaralı faksa gönderin.Yadainfo@bugday.org mail atın.
  3. Dernek üyelik bedeli yıllık 40 TL’yi Buğday Derneği hesabına gönderin.

  Hem ekolojik yaşamı destekleyin, hem doğal ve organik ürünlerin satıldığı Buğday Noktaları’nda üyelere özel indirimlerden yararlanın.

Buğday Derneği İletişim Bilgileri:
Adres ASMALIMESCİT MAH: NERGİS SOK: No:8/8  Beyoğlu -İSTANBUL
Tel: +90 212 2525255 Faks: +90 212 2525256
Webwww.bugday.org 

Banka Hesap Bilgileri:
Buğday Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği 
Garanti Bankası Karaköy Şubesi / İstanbul 
Hesap No: 6694649


BUĞDAY Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği

Ekolojik Bir Yaşam İçin Atılan Tohumlar 

BUĞDAY Ekolojik Yaşamı Destekleme Derneği, 1990 yılından bu yana Türkiye’de ekolojik tarım ve üretim konusunda bilgilenmek ve bu konuyla ilgili kurum kişilerle iletişimi sağlamak üzere başvurulan bir kuruluş olmaktan öte; köylerde üreticilerle, bakanlıklarda hükümet temsilcileri ile uluslararası platformlarda ve tüketicinin günlük yaşamında pratik işler üreten bir örgüt işlevini görüyor. 

Yaşamını sürdürürken diğer yaşamlarla uyum içerisinde ve ekolojik bütüne saygılı bir toplum hayalini besleyerek yola çıkan BUĞDAY Derneği bu hedefini, “örnekler oluşturma“, “var olana destek olma” ve “bilginin dolaşımını sağlama” yoluyla gerçekleştirmek için çaba gösteriyor.

2002 yılında Dernek statüsüne kavuşan BUĞDAY, 16 yıllık tarihinde, doğa dostu ve ekolojik tarım yöntemlerinin yaygınlaştırılması; geleneksel süreçteki üretimlerin sürdürülmesi; kırsaldaki insanın kendi değerlerinin farkına varması; bireyin doğa ve çevresi ile uyum içinde yaşayabilmesi için ihtiyaç duyduğu bilgiye ulaşımının sağlanması amacıyla çok sayıda tohum attı… Bu tohumların birçoğu filizlenip olgunlaştı ve meyve verdi. Şimdi bu meyvelerin her biri sağlıklı bir yaşam döngüsüne hizmet etmek üzere yeni tohumlar ekiyor.

Reklam