Sabun Cevizi ile Yaşamak Ne demek?

www.sabunagaci.com  dan Sabun Cevizi Alacaksınız:
Yanında kesesi de gelecek ve içine SC leri koyup
Makineye çamaşırlarla atacaksınız..
Döndür Döndür Kullan.. 
Çevreye , İnsana Zararsız!
ECOCERT sertifikalı..

 Çocuklarımız daha mutlu ve Umutlu…Sağlıklı!

Reklam

Sabun Cevizi ile Yaşamak Ne demek?” için bir yanıt

 1. Sevgili Esra Hanım,

  Öncelikle gönderdiğiniz ürünler için çok teşekkür ederim. Mis kokulu sabunlarınıza bayıldım. Sabun cevizlerimle de hemen sıvımı hazırladım. Bu noktadan sonra bir denemem oldu size sormak istediklerim var.

  Öncelikle,
  – Tenceremle sabun cevizleri öyle özleşmiş ki.. tencereyi kaçıncı yıkayışım dibinde sarı sabun cevizi sıvısından kalma bir şerit tabaka oluştu.. Sadece su koyup kaynattığım halde çıkartamadım. Yemek pişiremiyorum tenceremde.. Bana önerecek bir fikriniz var mı bu konuda

  İkinci sorum ise ben suyu hazırladım çok kıvamlı olmadı ancak sarı renkte bir su elde ettim. Deterjan gözüne koyar koymaz sıvı deterjan koyma apartım olmasına rağmen ben makineyi başlatmadan önce deterjan aktı gitti. Ardından akıllandım bir kez daha denedim. Bu kez deterjanı makine kullanabildi ancak hiç köpük göremeyince temizlenip temizlenmediğinden emin olamadım. Keseye sarıp atmak daha doğru olur diye düşündüm. Keseye de koyup denedim orda da önceden sıcak suya koymadığım için köpürmedi.. İlk denemem biraz sıkıntılı oldu o yüzden.. Herkesin de çok memnun kaldığını biliyorum. O yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Çamaşırlarımın temizliğinden emin olabilmem için bana bir yol gösterir misiniz?

  Çok teşekkür ederim.

  Sevgiler.

  elif.

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.