Vücudu Alkali yapmak?Hastalıklardan korunmak için Her sabah aç karınıma Karbonatlı Su içiyorum

Okuyanlar, duyanlar mutlaka olmuştur. Karbonat+su zayıf baz solusyonu oluşturdugundan vucudumuzu hastalıklardan korumak ve idrari ph:10 seviyesinde alkali yapmak için aç karnına içilmesi tavsiye edilen bir uygulama.

Temelinde hastalıkların asidik ortamda yeşermesi ve alkali ortamda yaşayamaması yatıyor.

Diabet, kolesterol, ağrı sızı vb. bir sürü kronik hastalık sahibi mucizevi şekilde karbonatlı su ile düzene giren hayatlarını anlatıyor.
Görsel

İlk başlarken idrarınızın ph ını bir ph kağıdı ile ölçüyorsunuz. Hastalıgı olan vucutlarda çiş ph ‘ı oldukca asidik çıkıyormuş.Kanser hastalarının yaygın denediği ve başarılı buldugu bir yöntem bu. Ben de sağlıklı olmak adına dogal buldugum için başladım. İlk gün sabah saatlerinde ishal oldum ancak bu vücudun asiditeyi temizlemesi adına gerekli oldugunu okudugum birşey oldugundan hiç rahatsız olmadım Tekrarı da olmadı zaten.

Mide şikayetlerim olmasına rağmen beni rahatsız etmedi. İlk başlarken 2 tatlı kaşığı bir büyük bardak suda başladım ancak sonra bu bana fazla geldiğinden 1 çay kaşığını bir büyük bardak suda çözüp aç karnıma içiyorum. Tavsiye ederim.

1 tatlı kaşığı sodyum bi karbonat’ı (eczaneden alım tavsiye ediliyor “saf olması açısından”) kettle da kaynattıgım suda cozuyorum uzerine 1 buyuk bardaga soguk su ile tamamlıyorum akşamdan ve sabah kalkar kalkmaz içiyorum.

Bu kadar..

İlk başta tuzlu su içer gibi oldugundan vucudunuz garipseyebilir ancak neler neler içtik hayatımızda düşünün (kola vs..) bu dogal suyu mu içemeyeceğm diye gaza getirin kendinizi . Sonuçta işe yarıyor, zarar değil faydası var.

Afiyet olsun

esra

Reklam

Vücudu Alkali yapmak?Hastalıklardan korunmak için Her sabah aç karınıma Karbonatlı Su içiyorum’ için 6 yanıt

  1. iyi günler,sabah ve akşam ayrı ayrı 1 tatlı kaşığı sadyum bikarbonat eritilip içilecek anladım doğru mu? teşekkürler…

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.