“İÇILEBILECEK SAFLIKTA DOĞAL YAĞ VAR MI?”

Çok sorulan sorulardan biri, piyasadaki bunca karmaşa içinde doğal olanı nasıl ayırdedeceğimdir? Pazarı uygun gören herkes benim ürünüm doğal diye kendini pazarlıyor. Ancak müşteri gözünü açamazsa en ucuza ayağına kadar gelene ki bu genellikler süpermarket rafları oluyor. Onlara razı oluyor. Malum okumayı pek sevmeyen bir millet ve jenerasyonuz. Kısa yoldan deniyoruz. Pazarlamacılar da bu yönümüzü kullanıyor. Neyse ki ben oldukça çok araştırma yapıyorum. Ülkemizdeki teknolojileri yapabilenleri ayırmaya çalışıyorum. Bu sayede Tabia ile tanıştım. TABIA’dan haberdar olmamı aslında Fitoterapi kursunda İstanbul Üniversitesi Eczacılık Bölümü hocası Sayın Prof. Dr. Kerim Alpınar sağladı. Ben d ekonuyu inceledim tabiki. İnanmadığım hiçbirşeyi yazmıyor paylaşmıyorum. Süzgecimden geçmeyen çok fazla yazı, firma konu var.

Kimya Mühendisliğinde Süper Kritik akışkan çalışan hocalarım da vardı onları da anmadan geçmemeyim. Çünkü Tabia’nın yağları süper kritik yöntemle saf olarak elde ediliyormuş. Tebrik eidyorum ve destek için ben de onları tanıtmak biraz da buralara dalaşmak istedim. Bilgilerinize affiliate olarak sunarım. Bebek pişikleri ve egzama yanında , hassas bebek cildine de şu alttakini özellikle tavsiye ederim:


EKC

TABIA NEDIR? URUN NASIL DOGAL OLUYOR?

Tabia, doğanın en saf bileşenlerinden özelliklerini kaybetmeden yağ üreten teknolojileri kullanmaktadır. Bu öyle bir saflıktır ki vücudunuza sürdüğünüz yağlar içilebilecek saflıkta ve kalitededir. Yağların ve diğer ürünlerin içinde hiçbir kimyasal ek madde ve koruyucu bulunmamaktadır.

Tabia ürünleri hiçbir kimyasal çözücü kullanmadan Dünya’daki en ileri ekstrasyon tekniği olan “süperkritik CO2 ekstrasyon yöntemi” ile tam saflıkta üretilmektedir.

Tam saflıktaki Tabia ürünlerine göz atmak için tıklayın.

Aklınızda Tabia ile ilgili bazı sorular mı var? Aşağıdaki başlıklar bu sorulara belki cevap olabilir.

Nasıl Üretiliyor?

Ne Kadar Doğal?

Reklam