HEALER ESANSIYEL YAGLAR

HEALER demiştim. İşte buyrun. Hepsi hazır:

Saf esansiyel yağlardan oluşmuş. Çantada taşınabilir boyutta aromaterapi tıbbi bitki esansiyel yağ kiti. Özel yapım.

Mor kapak: lavanta esansiyel yağı bazlı saf  – çarpmalara, darbelere, ani şişlik ve yaralanmalara şişlik ve ödem indirici, antibakteriyel,sedatif, sivrisinek kovucu. Roll on u bilek içine yada şiş bölgeye 1 kez sürünüz. Uzun süre kalıcı.

Kırmızı kapak: Tea Tree Oil bazlı saf esansiyel yağ – mantar,ringworm, uçuk(herpes) gibi virütik cilt hastalıklarında direk temiz cilde 1 kez sürünüz. Dikkat saf yağ olduğundan tek sürüm yeterlidir. Geçene dek her akşam tekrarlayın. Tea tree havada solunduğu ortamda hastalıkların %70 ini yokeder. Kuvvetlidir. Böcek ve haşere kovardır.

Mavi kapak: Nane bazlı saf esansiyel yağ karışımı. Romatizma, artrit, migren, sinüzit, genel ağrılar, bulantı, uçak-gemi fobilerine özel. Hem sürmelik hem de koklamalık kit. Migren,Boyun ve ense ağrılarında film tabakası oluşturması için bir kez sürerek ağrı gidermesi sağlanır.Nane saf esansiyel içerdiğinden gözden uzak tutulmalıdır. Göze kaçarsa bol su ile yıkayın.

Esansiyel yağlar vücuda giren ve toksik etki bırakmadan terkeden, bitkisel uçucu yağlardır,yani zarar vermeden bizi tedavi eden kuvvetli tıbbi aromatik bitki özleridir.

 

nisan 2013 145

Acil İyilestirici Secin:
Lavanta 17,00 TL
Tea Tree 20,00 TL
Nane-Lavanta-Rosmary 20,00 TL

Reklam

HEALER ESANSIYEL YAGLAR’ için 5 yanıt

  1. MOR Healer 17 TL. Kırmızı ve Mavi 20 TL
   Evet benim fikrim. nasıl?
   çantamda lavantam geziyorum.. haşarı oğlum kafasını patlatırsa çarparsa şişerse.. yara yanık vs olursa yada sivriler ustumuze atlarsa diye yanımda arada sadece sakinleşmelik bileklerimin içine sürüyorum..kaçamak 🙂

   Beğen

  2. Evet Ben yaptım canım. MOR lavanta esansşyel yağı HEALER. Her türlü yangıya iyi. Hemde bir film tabaksı şeklinde sürülüyor. Kolayca..
   Mavi mantar, uçuk vs gibi virüslere iyi geliyor ayrıca ortamdaki havadaki hastalıkları da %70 temizliyor. Benim omzumda çıkan bir “ringworm” tarzı bir kaşıntı vardı. Onu gideridm hem de 3 günde görünmez oldu. Çok kullanışlı, uçuklara da doğal çare. Ancak roll on oldugundan kişisel bir ürün tabiki..Bu önemli bir hijyen noktası.
   MAVİ ise nane, biberiye ve lavanta nın belirli oranlarda önemli bir karışımı. Başağrısına, antibakteriyel bir çözüm hem nefes açıcı hem mide bulantısına karşı..süper.
   şiddetle tavsiye ediyorum 🙂 Paypal linkini ekledim..

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.