Bitkiler Büyüleyicidir, Sabunağacı Hediyelerini Kazanmak İstermisiniz?

18 Mayıs Tüm dünyada Bitkileirn Büyüleyici Coşkusunun programlarla kutlandığı bir gün. Ülkemizde de Sabanci niversitesi’nin aktiviteleri var. Peki benim gibi bu büyüleyici aşka kendisni kaptırmış ekolojist bir blogger ne yapar?

18 Mayıs’ta hediye dağıtır? Peki ne dağıtır?

  1. Sabun özelliği gösterebilen Tamamen doğal bir bitki deterjan SABUN CEVİZİ (100 gram)
  2. %100 Bitkisel VEGAN kendi eliyle yaptığı müthiş bir sabun Lavanta, Mürver Çiçeği (antioksidan ) yada Sabunotu gibi kendi temizleyici bir bitkisen elde edilmiş büyüleyici bir sabun (stoğa göre)

Görsel

Siz de bitkilerin büyüleyici dünyasına kendini kaptıranlardansanız, bu yazı altına kendi büyülenme hikayenizi yazarak yada ilginizi anlatan kısa bir yorum ile çekilişe katılabilir bu müthiş ürünleirn ikisine birden ücretsiz sahip olabilirsiniz!

18 Mayıs “Fascination of Plants Day” Kutlu Olsun!

Esra

Not: sonuçlar 19 mayısta açıklanacak. Son 4 gün!

Reklam

Bitkiler Büyüleyicidir, Sabunağacı Hediyelerini Kazanmak İstermisiniz?’ için 6 yanıt

  1. bitkiler benimde vazgeçilmezim. sırf kendi bitkimi ,meyvemi ve sebzemi yetiştireyim diye baya pahalı bir hobi edindim . 1 dönüm bahçem var . lavanta , ısırgan otu , kekik , biberiye faydalarını bilmeyen yoktur gibi. aromatik bitkiler bölümünü okumayı çok istedim. şifanın bitkilerde olduğunu biliyorum. toprak ana çok cömert siz ona saygı duyduğunuz sürece..

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.