Sabunagaci Sabunları ve Faydaları Neler? %100 bitkisel, katkısız ve el yapımı !

Sahibinden.com’da sabunlarımızı hem toplu hem tek tek sunduk sunduk. Peki Bu özel sabunlar neler ve ne işe yararlar?

Image

Sabuncevizli Sabunağacı Sabunu:

Egzama, sedef, kaşıntı ve tahrişe karşı, Antialerjenik,antibakteriyel, cilde dost ayurvedik sabun. Astım hastaları, alerjik bünyeler ve özellikle hassas ciltli bebekler ve çocuklar için idealdir. Hipoalrjenik ve enfeksiyon düşmanıdır. Doğal ve katkısız olduğunu bol zeytinyağı içerdiğini söylememe gerek var mı?

Killi Sabun:

Kil antibakteriyel özelliği ile gözenekleri ve ölü hücreleri derinlemesine temizler. Masaj etkisi ile selülit ve cildin sıkılaşması için ideal bir sabundur. Sivilceli yağlı ciltler için yağ dengesini kuran ve güzelce temizleyen uygun ph’da bir sabundur. Doğal ve katkısız olduğunu bol zeytinyağı içerdiğini söylememe gerek var mı?

(Kınalı Yapıncak)Mor Üzüm Sabunu:

Ciltterki kırışıklıkları, sarkmaları, selülit tarzı genişlemeleri onarma etkisi vardır. Cildi tedavi eder, antioksidan etkisiyle gençleştirir. Yüksek oranda E vitamini ve antioksidan ihtiva eder. Gerçek Kınalı Yapıncak Kokulu üzümünden yapılmıştır. Yaşlanma etkilerini azaltmaya, saç diplerinin bakımını yaparak saç dökülmesini önlemeye yardımcı olur. Tekrardan Doğal ve katkısız olduğunu bol zeytinyağı içerdiğini söylememe gerek var mı?

Ardıç Katranlı Sabun:

Saç ve cilt problemleri içindir. Kaşıntılı cilt hastalıklarını tedaviye yardımcı olur. Mantar egzama ve sedefe etkilidir. Varislere, uyuza sivilceye ve tüm cilt problemlerine uygundur. Ciltteki tahrişe etkilidir. Romatizma ve kramplarda kullanılır. Afrodizyak etkisi vardır. Lekeli, sivilceli cilde uygundur. Bu sabun başta kellik,saç kıran ve kepek gibi saç sorunlarında etkilidir.Saçta dökülmeyi durduruyor. Doğal ve katkısız olduğunu bol zeytinyağı içerdiğini söylememe gerek var mı? Böbrek hastaları ve gebelerin kullanımına uygun değildir.

Image

Karanfilli Himalaya Tuzlu Sabun:

Himalaya tuzunun cildi güzelleştirici, gençleştirici etkisi ile cildi yeniler, ölü hücreleri atar. Karanfilin ağrı kesici, antibakteriyel, afrodizyak, antioksidan özellikleri ile cildi rahatlatır, yeniler. Kan dolaşımını hızlandırır, cilt sarkmalarını önler, yaşlanmayı önlemeye, selülite faydalıdır. Doğal ve katkısız olduğunu bol zeytinyağı içerdiğini söylememe gerek var mı?

Image

ALMAK İSTEYENLERE BUYRUN LINKLERI:

Sahibinden.com’da sabunlarımızı hem toplu halde hem tek tek sunduk sunduk.