Yeni Yıla özel! Hediyelik indirimli Sabun Sepeti ve Sabun Cevizleri..

Yeni yıl moduna girmiş evimizi de bolca ışıklandırmış süslemişken hazırladığım yeni sabunlarımı ve sabun cevizlerimi sizinle paylaşmak istedim.

  • Uçucu Karanfil yağı, suyu, Tarçın, Kakao Yağı ve himalaya tuzu içeren kendiliğinden peeling etkili HAMMAM sabunu

pr_01_124_max

  • Halis Kokulu Üzüm, suyu, Çekirdekleri, hammamelis virginiana (cadı fındıgı) içeren yumuşak ANTIK Sabun

Kokulu üzüm "şifa" dağıtıyor

  • Kil, Neem Ağacı, C Vitamini, Limon Tuzu içeren problemli cilt KİL Sabunu

Bb86tt0IEAAZysv

  • Sadece Sabun Cevizi ve beyaz sirke içeren katkısız hassas ciltlere SADE sabun

_DSC0556

Sabunların hepsi soğuk sıkım yağlardan yemeklik halis sızma zeytinyağından katkısız doğal bir prosesle ellerimle hesaplanıp uğraşılarak evde üretildi.  Ve her zamanki gibi Sınırlı sayıda.

IMG_20131110_122143

Sabunlarımı ahşap sepetlerde 1 kg olarak (üçünden karışık)  paketleyerek sahiplerine yolluyorum. Siz de sevdiklerinize yada kendinize bir tane yılbaşı hediyesi doğal sabun sepeti hediye etmek isterseniz… Buyrun ..SABUN KOLAJ

SABUN CEVİZİ de STOKTA J Kaçırmayın derim

DSC_0676_2 (1)

ARALIK AYINDA NELER YAPIYORUM KISA KISA

Bunun dışında Yaşam döngüleri, kader, enerjiler ve yıldız haritalarına daha da bir merak sardım son dönemlerde. Terazi Terazi bir dişi kişi olarak, birçok gezegenim 1,2 ve 3. Evimde konumlanmış  Merkür,Satürn birinci evimde, Akrep te venüsüm..

Yaklaşık 1-2 senedir onerdoser.com ve solarlunarx.blogspot.com u takip ediyorum. Gezegenler  ve işyerinde yaşanan günlük olaylar hep uyumlu. Eril bir ortamda çalıştığımdan bu konuda konuşabileceğim kişi de pek yok gibi. Aralılk ayı ve haftalık yorumlar ile 2015 e göz atmak için bu siteleri tavsiye ederim.

www.onerdoser.com

www.solarlunarx.blogspot.com

www.astro.com

www.esrakoyuncu.com

Esra Koyuncuyu özellikle ekledim, çünkü blogunda 23 Ocak’ta başlayacak yeni yıl için çin takvimine göre feng shui ve uçan yıldızları anlatmış. Evimizde ve işyerimizde hangi yönlerimize dikkat etmemiz gerektiğini anlatmış.

İyi okumalar dilerim..

Reklam