Okaliptüs sezonu başladı, siz de almak istermiydiniz ?

Havalar ufak ufak serinlemeye başladı,  nezle bazilarimizi yakaladi.Burun tikanikligi hapşırma lar başladı.Ust solunum yollarimiz okaliptüs un faydalarina ihtiyac duyuyor. Odamizi havalandiracagimiz bur kucuk mendile surup bur kenarda oda parfumu niyetine kullanabilecegimiz, koklayabilecegimiz okaliptus yağıniz sabunagacindan…10 ml lik roll on tipi sisesinde surulmeye kullanima hazir, el altinda cantada kolay tasinir. okaliptus ile ayrintili bilgi surada yazmıştım..https://sabunagaci.com/2013/02/10/bebeklerde-bronsit-oksuruk-ve-soguk-alginligina-zararsiz-esansiyel-care-nedir/… Read More Okaliptüs sezonu başladı, siz de almak istermiydiniz ?

Rate this:

Nasıl Nefes Egzersizi Yapabilirim?

Çok çalıştınız, az uyudunuz ve üzerinizde bir baskı mı hissediyorsunuz? Herhangi bir masaja gitmeden de rahatlayabilmenin birçok yol var. İhtiyacınız olan şey akciğerleriniz, nefesiniz ve 10 dakika gibi bir süre. Kontrollü nefes alıp vermek vücudunuzun bakımını sağlayıp en iyi halinde çalışmasını etkilediği gibi aynı zamanda tansiyonunuzu düzene sokar ve rahatlamanızı sağlar. Böylelikle stresinizin de azalmasına… Read More Nasıl Nefes Egzersizi Yapabilirim?

Rate this:

Efsanevi Güzellik için Termal Gül Sabunu

10 Ekim günü TEVE2 (TV2) de yayınlanacak Derya Baykal’ın programı “DERYA BAYKALLA GÜLÜMSE” programında Sabunağacı’ndan 5 kişiye “1 paket sabun cevizi (250 g) ve Efsane Güzellik Sabunu” İzleyicilere hediye edilecek. Sitemizde bulamazsanız programı kaçırmayın ! Efsane Sabunun hikayesi ile şöyle : Yoncalı, Kütahya’da Kirazlı dağının eteklerinde yerden sıcak su kaynayan insanların şifa ve dinlenme amaçlı… Read More Efsanevi Güzellik için Termal Gül Sabunu

Rate this:

Bilim ve Teknoloji Eğitimi nde Dünyanın Neresindeyiz?

“Hem 4. ve 8. sınıflar üzerinden yapılan değerlendirmede hem de 15 yaş grubunda yapılan ölçümlerde Türkiyeli öğrenciler fen ve matematik becerileri bakımından OECD ülkeleri arasında son sıralarda yer almakta.” Türkiye nüfusunun yarısı 30 yaşın altında, geniş anlamıyla eğitim çağında. Türkiye her ne kadar son yıllarda kalkınma bakımından önemli ilerlemeler kaydetmiş olsa da ekonomistlerin “orta gelir… Read More Bilim ve Teknoloji Eğitimi nde Dünyanın Neresindeyiz?

Rate this: