Kükürtlü Sabun Ne işe yarar?

Kükürtlü sabun, sivilceleri kurutma özelliği sayesinde sivilce ve akne oluşumunun önündeki en önemli engellerden biridir. Ayrıca antiseptik ve antibakteriyel özellikler gösterir. Bu sayede, mikrop ve yağlanma gibi sorunları da yok eder. Bu özellikleri sebebiyle, kükürtlü sabun, cilt için önemli kürlerden biri olarak kabul edilir. Kükürtlü sabun nerelerden temin edilebilir? Kükürtlü sabunu SABUNAGACI nda ürettim ve… Read More Kükürtlü Sabun Ne işe yarar?

Reklam

Bunu derecelendir:

Okaliptüs sezonu başladı, siz de almak istermiydiniz ?

Havalar ufak ufak serinlemeye başladı,  nezle bazilarimizi yakaladi.Burun tikanikligi hapşırma lar başladı.Ust solunum yollarimiz okaliptüs un faydalarina ihtiyac duyuyor. Odamizi havalandiracagimiz bur kucuk mendile surup bur kenarda oda parfumu niyetine kullanabilecegimiz, koklayabilecegimiz okaliptus yağıniz sabunagacindan…10 ml lik roll on tipi sisesinde surulmeye kullanima hazir, el altinda cantada kolay tasinir. okaliptus ile ayrintili bilgi surada yazmıştım..https://sabunagaci.com/2013/02/10/bebeklerde-bronsit-oksuruk-ve-soguk-alginligina-zararsiz-esansiyel-care-nedir/… Read More Okaliptüs sezonu başladı, siz de almak istermiydiniz ?

Bunu derecelendir:

Sabunağacı Sabunlarımız: BEBEK Sabunu

Bebek Sabunu Anneliğimden midir bilmem. En zevk alarak yaptığım, özendiğim sabunum BEBEK sabunu sanki. İçeriği o kadar masum ve besleyici ki.. Aslında ben tüm sabunlarıma özeniyorum içime sinmeyeni size sunamam. Hem önce ailecek deneyip memnun kalırsam sabunları öyle sabunağacı ürünlerine ekliyorum.  Oğlumun saçları zeytinyağlı bu sabunları ilk kullanımda keçe gibi oldu ve biraz gözüne kaçırdığımdan… Read More Sabunağacı Sabunlarımız: BEBEK Sabunu

Bunu derecelendir:

Nasıl Nefes Egzersizi Yapabilirim?

Çok çalıştınız, az uyudunuz ve üzerinizde bir baskı mı hissediyorsunuz? Herhangi bir masaja gitmeden de rahatlayabilmenin birçok yol var. İhtiyacınız olan şey akciğerleriniz, nefesiniz ve 10 dakika gibi bir süre. Kontrollü nefes alıp vermek vücudunuzun bakımını sağlayıp en iyi halinde çalışmasını etkilediği gibi aynı zamanda tansiyonunuzu düzene sokar ve rahatlamanızı sağlar. Böylelikle stresinizin de azalmasına… Read More Nasıl Nefes Egzersizi Yapabilirim?

Bunu derecelendir:

Efsanevi Güzellik için Termal Gül Sabunu

10 Ekim günü TEVE2 (TV2) de yayınlanacak Derya Baykal’ın programı “DERYA BAYKALLA GÜLÜMSE” programında Sabunağacı’ndan 5 kişiye “1 paket sabun cevizi (250 g) ve Efsane Güzellik Sabunu” İzleyicilere hediye edilecek. Sitemizde bulamazsanız programı kaçırmayın ! Efsane Sabunun hikayesi ile şöyle : Yoncalı, Kütahya’da Kirazlı dağının eteklerinde yerden sıcak su kaynayan insanların şifa ve dinlenme amaçlı… Read More Efsanevi Güzellik için Termal Gül Sabunu

Bunu derecelendir: